LEGYÉL TE IS A PARK CSAPAT TAGJA!

A Budapest Park Európa legnagyobb szórakozóhelye, amely 2012 óta piaci alapon működik, 11.500 fő befogadására alkalmas. A klub kényelmét ötvözi a szabadtéri fesztiválok hangulatával, ezzel jelenleg piacvezető szerepet tölt be hazánkban. A helyszín vázát és különleges hangulatát a könnyen egyedire formálható mintegy 200 konténer adja. Tavasztól őszig a koncertek, bulik és kultúra fesztiválhangulat jellemzi és idén először decembertől megnyitjuk Jégpályánkat is. Ha bírod az élőzenét, a pörgést és szeretnél egy szuper, vidám csapat tagja lenni a következő pozíciókra várjuk jelentkezésedet:

Senior Könyvelő

Feladataid lennének:

Elvárások:

Amit ajánlunk:

Küldd el fényképes önéletrajzodat az allas@budapestpark.hu e-mail címre, és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Munkavégzés helye: 1095 Budapest Soroksári út 60

Korcsolya élező

Korcsolyák élezésére élezőgéppel rendelkező vállalkozót keresünk a jégpálya nyitvatartási idejére a közönségkorcsolyázások alatt.

Feladatod lenne:

Elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Munkavégzés helye: 1095 Budapest Soroksári út 60.